Nowość! OKRĄGŁY KAMIEŃ DO PIZZY - CARNETTI - 35cm

Produkty

Cena:75.00

    Mamy wielki zaszczyt i niewątpliwą przyjemnośc zaproponowac Państwu kamień do pieczenia pizzy włoskiej marki "CARNETTI". Bazując na wieloletnim doświadczeniu w budowaniu pieców do pizzy i pieców chlebowych włoscy fachowcy stworzyli produkt mający w domowym piekarniku stworzyc warunki podobne do tych jakie panują w prawdziwym szamotowym piecu do pizzy.

Kamień do pizzy "CARNETTI" to:
1.Kształt kamienia-okrągły, najlepiej dostosowany do tego by w  domowym piekarniku upiec naprawdę dużą 35-cio cetymetrową pizzę.
Grubośc 3 cm to warunek konieczny do uzyskania najlepszych efektów pieczenia.

 Okrągły kamień do pizzy "Carnetti" to przebój sprzedażowy we Włoszech, Hiszpanii i inych krajach europejskich.

 

2.Włoska jakość- kamień wykonany jest z naturalnej gliny szamotowej. Zaawansowana technologia produkcji pozwoliła na stworzenie produktu o dużej porowatości i akumulacyjości, co jest konieczne do uzyskiwania doskonałych wypieków. 

 

 

 

 3.Estetyka wykonania nie pozostawia nic do życzenia. Oryginalny kamień do pizzy Carnetti może posiadać wklęsły napis z jednej strony. 

 

 

Właściwości  kamienia do pizzy (35cm),  to przede wszystkim wchłanianie wilgoci z ciasta. To gwarantuje Ci, że spód Twojej  pizzy będzie zawsze dobrze zarumieniony  i odpowiednio kruchy.  Nasz kamień ma 3 cm grubości, co powoduje, że po nagrzaniu w wysokiej temp. długo utrzymuje ciepło. To sprawia, że potrzeba tylko ok.5 min. pieczenia, aby na stole pojawiła się pyszna pizza, jaką tylko sobie wymyślisz. Tak krótki czas  pieczenia umożliwia także zrobienie dla każdego chętnego osobnej pizzy, tworząc jego  własny przysmak. Dzięki kamieniowi do pizzy możesz zabłysnąć w towarzystwie niecodzienną umiejętnością, przyrządzając pizzę na cienkim i smacznym cieście.

   Kamień do Pizzy to szybki i łatwy sposób na obiad i kolację, to fajna odmiana i urozmaicenie  przyjemnego sposobu  spędzenia czasu z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną.

   Kamień do pizzy daje też szansę na zaangażowanie dzieci do przygotowywania posiłków. Większość dzieci, jeśli tylko ma możliwość wyboru tego, co chce zjeść, wybierze pizzę. A przygotowując ją w domu, mamy przynajmniej pewność, że zjedzą pizzę świeżą, z dobrych i zdrowych produktów, ponieważ sami mamy wpływ na to, co na niej się znajdzie. Możemy przemycić na niej przeróżne składniki, których w „naturalnej” formie nasze dzieci nigdy by nie tknęły –nawet cieszący się złą sławą szpinak, czy brokuły. Dzieci mogą także pomóc nam wyrabiać ciasto, wymyślać składniki i śmieszne nazwy zrobionej przez nas pizzy.

Dobierając różne dodatki-tradycyjne, jak szynka, pieczarki i sos pomidorowy, czy bardziej wyszukane,  np. szpinak, pesto, łosoś-możesz skomponować kulinarne dzieło sztuki.

Wymiary: koło 35 cm , GRUBOŚĆ 3 cm !

Materiał: ceramika (szamot).

Producent: CARNETTI ITALIA