PROSTOKĄTNY KAMIEŃ DO PIZZY "CARNETTI" 38X34cm+ ŁOPATKA

Produkty

Cena:79.00
DOSTĘPNY

  KAMIENIE DO PIZZY "CARNETTI" DOPUSZCZONE SĄ DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ I SĄ GWARACJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYPIEKÓW.

ZESTAW DO PIZZY
PROSTOKĄTNY KAMIEŃ DO PIZZY 38 x 34 x 3 cm + instrukcja użytkowania z przepisem na cienkie ciasto na pizzę
Duża łopatka do pizzy (szerokość 33cm)- gratis.

Tylko teraz w promocyjnej cenie 79pln.

Dzięki wysokiej estetyce wykonania i ładnemu, oryginalnemu opakowaniu kamienie "Carnetti" znakomicie nadają się na PREZENT.

Mamy wielki zaszczyt i niewątpliwą przyjemnośc zaproponowac Państwu kamień do pieczenia pizzy włoskiej marki "CARNETTI". Bazując na wieloletnim doświadczeniu w budowaniu pieców do pizzy i pieców chlebowych włoscy fachowcy stworzyli produkt mający w domowym piekarniku stworzyć warunki podobne do tych jakie panują w prawdziwym szamotowym piecu do pizzy.

Kamień do pizzy "CARNETTI" to:
1.Kształt kamienia-doskonały, najlepiej dostosowany do domowego piekarnika.
Zmierz swój piekarnik, a z pewnością zauważysz, że wymiar 38x34 cm lepiej pasuje niż np.40x30cm.

 Kamień do pizzy "Carnetti" maksymalnie wykorzystuje powierzchnię piekarnika, a jedocześnie pozostawia ze wszystkich czterech stron 1-2 centymetrowy odstęp konieczny do prawidłowej cyrkulacji powietrza wokół kamienia.

 

2.Włoska jakość- kamień wykonany jest z naturalnej gliny szamotowej. Zaawansowana technologia produkcji pozwoliła na stworzenie produktu o dużej porowatości i akumulacyjości, co jest konieczne do uzyskiwania doskonałych wypieków. 

 

 

 

3.Estetyka wykonania nie pozostawia nic do życzenia. Oryginalny kamień do pizzy Carnetti z obydwu stron jest gładki, aby wklęsły napis nie utrudniał użytkowania (czyszczenia). Kamienie z wtopionym napisem wysyłane są tylko na życzenie. 

Właściwości  kamienia do pizzy (38x34 cm , grubość 3 cm),  to przede wszystkim wchłanianie wilgoci z ciasta. To gwarantuje Ci, że spód Twojej  pizzy będzie zawsze dobrze zarumieniony  i odpowiednio kruchy.  Nasz kamień ma 3 cm grubości, co powoduje, że po nagrzaniu w wysokiej temp. długo utrzymuje ciepło. To sprawia, że potrzeba tylko ok.5 min. pieczenia, aby na stole pojawiła się pyszna pizza, jaką tylko sobie wymyślisz. Tak krótki czas  pieczenia umożliwia także zrobienie dla każdego chętnego osobnej pizzy, tworząc jego  własny przysmak. Dzięki kamieniowi do pizzy możesz zabłysnąć w towarzystwie niecodzienną umiejętnością, przyrządzając pizzę na cienkim i smacznym cieście.

   Kamień do Pizzy to szybki i łatwy sposób na obiad i kolację, to fajna odmiana i urozmaicenie  przyjemnego sposobu  spędzenia czasu z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną.

   Kamień do pizzy daje też szansę na zaangażowanie dzieci do przygotowywania posiłków. Większość dzieci, jeśli tylko ma możliwość wyboru tego, co chce zjeść, wybierze pizzę. A przygotowując ją w domu, mamy przynajmniej pewność, że zjedzą pizzę świeżą, z dobrych i zdrowych produktów, ponieważ sami mamy wpływ na to, co na niej się znajdzie. Możemy przemycić na niej przeróżne składniki, których w „naturalnej” formie nasze dzieci nigdy by nie tknęły –nawet cieszący się złą sławą szpinak, czy brokuły. Dzieci mogą także pomóc nam wyrabiać ciasto, wymyślać składniki i śmieszne nazwy zrobionej przez nas pizzy.

Dobierając różne dodatki-tradycyjne, jak szynka, pieczarki i sos pomidorowy, czy bardziej wyszukane,  np. szpinak, pesto, łosoś-możesz skomponować kulinarne dzieło sztuki.

Wymiary: 38x34 cm , GRUBOŚĆ 3 cm !

Materiał: ceramika (szamot).

Producent: CARNETTI ITALIA

Łopatka do pizzy to przyrząd, dzięki któremu w łatwy i wygodny sposób przeniesiesz swoją pizzę na kamień do pizzy, a po upieczeniu pizzy bezpiecznie i wygodnie  wyjmiesz ją z piekarnika. Wielkość oferowanej przez nas łopatki dostosowana jest do wielkości kamienia. Oznacza to, że max rozmiar pizzy, jaki zrobisz wałkując ciasto na łopatce, da ci pewność, że pizza zmieści się bez problemu na kamieniu.

Druga łopatka naprawdę przydaje się.

Pizzę przygotujemy na łopatce i z niej zsuwamy ją na kamień do piekarnika.Czekając na upieczenie pierwszej pizzy przygotowujemy drugą na łopatce. Po kilku minutach wyjmujemy upieczoną pizzę używając drugiej łopatki, bo przecież na pierwszej leży przygotowana do pieczenia pizza.

Wymiary łopatki: 35 cm x 33 cm.

Materiał: sklejka wodoodporna z drewna.